Başarı Hikayeleri

Brewmood

4X İletişim Artışı

%200 Daha Fazla Koşullandırılmış İçerik

Ayrıcalıklı Hedef Kitle

Problem

BrewMood, geleneksel kâğıt bazlı menü panoları kullanıyordu ve bu da yeni ürünleri sergileme ve fiyatları güncelleme konusundaki esnekliklerini sınırlıyordu. Teknolojinin yokluğu, içeriklerinin etkililiğini fark etme ve pazarlama ekibine güvenilir geri bildirim sağlama becerilerini engellemekteydi. BrewMood, kafelerdeki farklı kitle bölünmelerini kabul etmesine rağmen işletmelerindeki teknolojik araçların eksikliği nedeniyle bunu hissedemedi.

Çözüm

Octopus, projeye ana ürünü Octopus Digital Signage ile başlayarak BrewMood’un menü panolarında devrim yarattı. Bu çözüm, BrewMood’un tek konumdaki ve birden fazla mağazadaki menü panolarını zahmetsizce yönetmesine olanak sağladı. BrewMood, Octopus Video Analizi aracılığıyla konumla birlikte yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklere de dayalı olarak ürün çekiciliğine ilişkin bilgiler elde etti.

Sonuçlar

BrewMood, her bir kahve dükkanı için müşterilerinin beğenileri ve ihtiyaçları hakkında daha fazla bilgi sahibi oldu. Sonuç olarak, stratejilerini toplanan verilere göre oluşturdukça daha iyi sonuçlar elde ediyorlar. Artık fiziksel mağazalarını, içeriklerinin ölçülebilir olduğu daha esnek dijital dünyalarına dahil edebiliyorlar.

Video

İşletmenize özel çözümler için

İletisim Form