Octopus İçerik Yönetimi ile Ekran Yönetiminizi Başarıya Ulaştırın!

Octopus İçerik Yönetimi ile Ekran Yönetiminizi Başarıya Ulaştırın!

Octopus için “dijital tabeladan fazlası” mottosunu oluştururken, hatta kendimize “akıllı tabela” adını verirken bunun aslında pek çok nedeni vardı. Bu nedenlerden biriyse içerik yönetimi kolaylığı. Günümüz koşullarında dijital ekranlar giderek daha çekici hale geliyor, insanların dikkatini çekmek ve kaliteyi artırmak bu ekranlar sayesinde daha kolay ulaşılabilir kılınıyor. Hem kurumsal işletmeler hem de bireysel kullanıcılar için her şeyi düşünüp elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Octopus İçerik Yönetim Sistemi ile müşterilerin dikkatini çekerken göz alıcı tasarımlar yaratmak mümkün.

1- Editör

Octopus’un oldukça güçlü bir içerik havuzu var. Kurumsal firmalar için tüm ürünlerinin yer aldığı bir havuz oluşturmak mümkün. Tüm ürünler editörde makale numaraları ile mevcut olduğundan, anlık ürün değişiklikleri ve fiyat değişiklikleri ekranlarda görüntülenebilir. Octopus’a üye olurken seçmiş olduğunuz iş kolu bilgileri sayesinde o kategorideki birçok hazır ürün görselini seçip fiyatlarını belirleyerek ekranda görüntüleyebilirsiniz. Octopus İçerik Yönetimi ile birkaç adımda kendi tasarımınızı yapmanız mümkün, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız olmayacak.

2- Anında Ekran Güncelleme

Ekranlarınızda ne görüntüleneceği tamamen size bağlıdır. Bunu da önceden planlayabilir, nelerin gösterileceğine anında karar verebilirsiniz. Octopus İçerik Yönetimi ile sunucu bağlantısı ve içerik yükleme durumunu gerçek zamanlı olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ekranlarınızı ve sosyal medya hesaplarınızı senkronize ederek, sosyal medya hesabınızdan paylaştığınız bir gönderiyi, hikayeyi veya herhangi bir güncellemeyi anında ekranınıza yansıtabilirsiniz.

3- Planlama Süreci

Yayın zamanlaması bazen işletmeler veya bireysel kullanıcılar için korkutucu olabilir. Kendi posterinizi oluşturduktan sonra Octopus İçerik Yönetim Sistemi sayesinde ekrana yükleyebilir ve gösterilmesini istediğiniz zaman panele girebilirsiniz. İçeriğin ne zaman gösterilmesini istediğinizi planlayabilirsiniz, esnekliğe sahipsiniz.

Oynatma listesini oluşturduktan sonra hangi içeriğin ne zaman ve ne kadar süreyle gösterilmesini istediğinizi sistemden seçebilirsiniz. Ekranda gösterilmesini artık istemediğiniz içeriği oynatma listesinden silebilirsiniz. Ekranlarınız üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız.

Oynatma listenizi hafta içi/hafta sonu belirlediğiniz saatlere göre görüntülenmeye hazır bulacaksanız, tarih ve saati seçmeniz yeterli.Ayrıca özel günler ve belirli etkinlikler için önceden plan yapabilirsiniz. Ekranlarda hangi içeriğin ne kadarının görüntüleneceği tamamen size bağlıdır.

Octopus İçerik Yönetim Sistemi sayesinde bu korkutucu süreci bir profesyonel gibi yürütebileceksiniz. Sizlere sayısız fayda sağlayacak olan bu sistem, aynı zamanda büyük bir rahatlık da vadediyor. Farklı özelliklerin keyfini çıkarırken, müşteri deneyimini geliştirerek kurumsal kimliğinizi veya yerel mağaza kimliğinizi oluşturma fırsatına sahip olacaksınız. Bunu başarmanın en önemli adımı ise Octopus ile başlamak!