Seyahatin Geleceği Yeniden Tanımlanıyor

Startup’ların kurumsal firmalarla daha kolay iş birliği yapmasına, girişimcilerin ihtiyaç duydukları kaynaklara ulaşmalarına ve işletmelerini daha başarılı bir şekilde yönetmelerine destek olmak amacıyla başlatılan Türk Hava Yolları Terminal Girişim Hızlandırma Programı’nın 1. dönemi için seçilen girişimler arasında Octopus’un da yer aldığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Türk Hava Yolları Terminal Girişim Hızlandırma Programı kapsamında seçilen diğer girişimlere Octopus’u tanıtma fırsatı bulduk. Fikir paylaşma, birlikte nasıl daha fazla gelişebileceğimizi tartışma, birlikte projeler geliştirme şansını elde ettik.

Program kapsamında ekibimizle birlikte vizyonumuzu genişleten birçok faydalı eğitime katılma imkanımız oldu. Startup’lara Satış, Startup’lara Ekip Yönetimi, Dijital Pazarlama, Ürün Yönetimi, Ürün Stratejisi, Hukukun Temel İlkeleri ve Startup’ların Yurt Dışına Açılması gibi çeşitli alanlarda her hafta düzenlenen eğitim seminerlerine katılarak değerli bilgiler edindik.

Böyle bir programı düzenleyerek startup ekosistemine katkıda bulunan ve bize seyahatin geleceğini yeniden tanımlama yolculuğunu deneyimleme fırsatı sunan Türk Hava Yolları’na teşekkür ederiz.