Dijital Menu Board

Yeni Nesil Kahve Dükkânı Dijital Menu Board

Octopus teknolojisi ve çözümleri ile kahve dükkânınıza
Dijital Menu Board kurmak ve yönetmek artık çok kolay!

Müşterilerinize Artırılmış Etkileşimli Yeni Nesil Menu Board ile Ulaşın

Kafeniz veya kahve dükkânınız için dijital bir Menu Board’a yatırım yaptığınızda, müşterilerinize sunabileceklerinizin sınırları ortadan kalkar. Sınırsız bir dünya sunan Octopus, dünyada hangi lokasyonda olursa olsun dükkânlarınızı tek bir panelden kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Bulut tabanlı dijital tabelalar, her kahve spesiyaliniz için özel bilgileri, detaylı içerik listeleri, alerji uyarıları, ürün yapım videoları gibi ilgili bilgileri paylaşmak için bir müşteri etkileşim ve dokunma noktası olmasının yanı sıra özel gün, promosyon ve etkinlik duyuruları için de gerçek zamanlı güncellenebilir bir iletişim aracı sağlar.

Octopus Dijital Kahve Dükkânı Menu Board Avantajlarıyla Tanışın

Klasik menülerde kullanılan baskı, tüm şubelere gönderim, afişlerin asılımı vb. için lojistik ve operasyonel süreçlerde kaybedilen zamanı bir düşünün… Şimdi de dijital bir Menu Board ile dilediğiniz değişiklikleri, düzenlemeleri ve ayarlamaları bir düğmeye basarak yenilediğinizi hayal edin. Üstelik internet bağlantısı olan herhangi bir yerden ekranlarınızı güncellemeniz mümkün, telefonunuzdan bile!

Dijital kahve dükkânı Menu Board’un sağladığı kolaylıkları keşfedin!

Geleceğe, Uzun Vadede Tasarruf Sağlayacak Bir Yatırım Yapın

Dijital bir kahve dükkânı Menü Board kurmanın kısa vadeli maliyeti, statik tabelalardan daha pahalı olabilir, ancak uzun vadede size çok daha fazla tasarruf sağlar. Tasarım güncellemeleri, yeni bir ürün veya fiyat değişikliği olduğunda her seferinde tamamen yeni bir tasarım maliyeti yerine bulutta bir düğmeye tıklayarak yapılabilir, böylece zamandan ve bütçeden tasarruf edebilirsiniz.

Dijital bir kahve dükkânı Menu Board’un maliyet tasarrufu sağlayan avantajlarını hemen keşfedin!

Octopus dünyasının sunduğu diğer AI özellikleri, Kafe İçi Müşteri Yolculuğu Analizi, Demografik Analizi, Yazarkasa Entegrasyon Teknolojisi ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz keşif seansı için bize ulaşın!

Bilgi Formu