CES2023, İşte Geliyoruz!

CES2023, İşte Geliyoruz!

5 Ocak’ta Las Vegas’ta gerçekleşecek dünyanın en etkili ve ilham verici teknoloji etkinliği CES 2023’e katılacağımızı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz!

Tüketici Teknolojileri Derneği’nin (CTA) sahibi olduğu ve ürettiği CES, teknoloji sektörünün her yönünü ön plana çıkarıyor ve tüketici teknolojisi donanımı, içeriği, teknoloji dağıtım sistemleri ve daha fazlasının üreticileri, geliştiricileri ve tedarikçileri dahil olmak üzere şirketleri sergiliyor. Çığır açan teknolojilerin ve küresel yenilikçilerin deneme alanı olmasının yanı sıra, CES dünyanın iş liderlerinin ve öncü düşünürlerinin sektörün en alakalı konularını ele aldığı bir platform.

Octopus, İSTKA’nın (İstanbul Kalkınma Ajansı) desteğiyle, 41 farklı teknoloji kategorisini kapsayacak etkinlikte kayıt yaptıran 323 Fortune Global 500 şirketi, 85 Interbrand 100 şirketi ve en iyi 40 perakendeci arasında yer alacak.

4 gün sürecek fuar süresi boyunca İstanbul ve Türkiye’nin farklı bölgelerinden 52 teknoloji girişimi, Türkiye-İstanbul Alanı’nda yer alarak girişimlerini, ürünlerini ve hizmetlerini katılımcılara ve küresel pazarlara tanıtacak. Octopus, Tech West, Venetian Expo Eureka Park Fuar Alanı, G Salonu, İSTKA’nın kurduğu “Türkiye-İstanbul Alanı”nda 63519 ve 63319 numaralı standlarda olacak. CES 2023 etkinliğinin bir parçası olmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Teknoloji sektöründe küresel yenilikçi fikirlerin merkezi olan CES 2023’te geliştirdiğimiz Octopus teknolojisini binlerce değerli katılımcıyla paylaşma fırsatına sahip olmak bizim için bir onurdur. Sponsorluklarından dolayı İSTKA’ya bir kez daha teşekkür ederiz.

Vegas’ta görüşürüz!