Bizi Ağırladığınız için Teşekkürler, ISE2023!

ISE 2023 Octopus için nasıl geçti?

Dünyanın en büyük görsel-işitsel ve sistem entegrasyon fuarı Integrated Systems Europe 2023’te yer almanın bizler için ne kadar heyecan verici olduğundan daha önce bahsetmiştik. 31 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen sergi oldukça eğlenceli geçti ve Octopus Smart Signage’a birçok fikir verdi.

Octopus olarak ISE’nin ilham veren ortamının bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Teknolojimizi, misyonumuzu ve vizyonumuzu dünya çapında birçok önemli isim ve katılımcıyla buluşturduk. Birçok firmayla bağlantı kurma fırsatı yakalayarak bu deneyimi geride bıraktık ve mükemmel iş birliklerine başlamak için adımlar attık.

Barselona’daki 3E1B stratejimizi anlatarak, markalarla müşterileri arasındaki yolculukta Eğlendirme, Eğitme, Deneyimleme ve Satın Alma adımlarını takip ederek ekranları yalnızca video gösterim alanı olarak kullanmayı değil, temel bir iletişim aracı haline getirmeyi amaçlıyoruz. Geleceğin neler getireceğini görmek için derin bir motivasyona ve heyecana sahibiz.

Kiğılı CEO’su Hilal Suerdem, Vestel Genel Müdürü Ergün Güler, Vestel Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Güler ve Vestel ekibini de standımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. (Süreç boyunca verdikleri destek için kendilerine teşekkür ederiz!)

2004 yılında gerçekleştirilen ilk etkinlikten bu yana büyüyen Integrated Systems Europe, AV görsel entegrasyonu alanında “Onur Listesi”ne eşdeğer, her yıl Şubat ayında düzenlenen bir sergidir.

Bu yıl ISE, 1.000 katılımcıyı ağırladı ve 155 farklı ülkeden gelen ziyaretçiler, fuarın düşünceye yön ve ilham veren deneyimlerine tanık oldu. Bu yıl ISE’ye daha önce hiç gitmemiş olan 58.107 kişi, fuar alanına ise 133.606 kişi geldi.

Misafirperverliği için ISE’ye ve ilgilerinden dolayı standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara çok teşekkür ederiz.