Ürünlerimiz

Digital Signage

OCTOPUS

Digital Signage Nedir?

Ekranlar. Dijital ekranlar, özünde işletmelerin hedef kitleleriyle iletişim kurma biçimini dönüştürür. Bu sadece teknoloji değil, izleyicileri yakalamak ve onlarla etkileşime geçmek için tasarlanmış bir hikâye anlatma sanatıdır.

Bir kafeye, havaalanına, fast food zincirine, hastaneye veya perakende mağazasına girdiğinizi hayal edin. Deneyiminizi geliştiren, sizi bilgilendiren ve hatta belki de eğlendiren şey nedir? Video veya multimedya içerik gösteren, stratejik olarak yerleştirilmiş ekranlar bilgi, pazarlama ve reklam için güçlü bir araçtır.

OCTOPUS

Digital Signage Nerelerde Kullanılır?

Octopus CMS, Videowall teknolojisini destekleyerek kullanıcılara geniş ekranlı ve etkileyici dijital gösterimler oluşturma imkanı sunar. Videowall, birbirine bağlı çoklu ekranların bir araya getirilmesiyle oluşturulan büyük ekranlar anlamına gelir. Octopus’un Videowall desteği sayesinde, içerik oluşturucular, büyük ölçekli dijital reklam panoları, bilgi ekranları veya etkinlik alanları için görsel olarak çarpıcı ve dikkat çekici içerikler oluşturabilirler. Her bir ekranı ayrı ayrı veya senkronize bir şekilde yönetme esnekliği ile Octopus, Videowall teknolojisini kullanarak izleyicilere etkileyici bir deneyim sunar.

LCD ve LED ekran desteği sayesinde kullanıcılara farklı türlerdeki dijital ekranlar için de kullanım imkanı sunuyoruz. LCD ekranlar, ofislerden perakende mağazalarına kadar geniş bir kullanım alanına sahipken LED ekranlar daha büyük ölçekli açık hava reklamlarından etkinlik alanlarına kadar çeşitli alanlarda kullanılır. Octopus’un LCD ve LED ekran desteği, içerik oluşturucuların her iki tür ekran için de optimize edilmiş içerikler oluşturmalarına olanak tanır. Böylece kullanıcılar, hedef kitlelerine uygun ve etkili mesajlar iletebilirler.

Tabletler, müşterilerin mağaza içinde daha interaktif bir deneyim yaşamasını sağlar. Octopus’un tablet desteği, içerik oluşturucuların tabletler üzerinde gösterilecek içerikleri kolayca yönetmelerine olanak tanır. Bu, mağaza içindeki müşterilere ürün bilgileri, promosyonlar, interaktif kataloglar ve daha fazlasını sunma şansı verir. Ayrıca, tabletler aracılığıyla müşteri geri bildirimleri almak ve müşteri deneyimini iyileştirmek için kullanılabilir. Octopus CMS, tabletlerin sunduğu bu interaktif ve kişisel deneyimi en üst düzeye çıkarır.

Kiosk ve diğer self-servis terminalleri için entegre bir çözüm sunan Octopus, müşterilere ürün arama, bilgi alma, kayıt işlemleri, anketler ve daha fazlasını sunma yeteneği verir. Ayrıca, Kiosklar aracılığıyla müşteri verilerini toplamak ve işletme süreçlerini optimize etmek için kullanılabilir. Octopus CMS, Kiosk teknolojisinin sunduğu bu pratik ve etkili çözümleri destekleyerek işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmasına ve iş verimliliğini artırmasına yardımcı olur.

OCTOPUS

Digital Signage Nasıl Yönetilir?

Bir veya daha fazla ekranda dijital ekranı yönetmek karmaşık olmak zorunda değildir. Octopus olarak platformumuzu ister tek bir ekranı ister bin ekranı yönetiyor olun, size kusursuz bir deneyim sağlayacak şekilde tasarladık. İşte özelliklerimizin kontrolü zahmetsizce ele almanıza nasıl yardımcı olduğu…

Merkezi Bulut
Tabanlı Sistem

Özel Ekran Grupları
ve Oynatma Listeleri

Planlamak Artık Çok Basit

Kullanıcı İzinleri ve Rolleri

Medya Yükleme
ve Çevrimiçi Düzenleme

Gerçek Zamanlı Ekran Tanılama

OCTOPUS

Neden Octopus?

Octopus, dijital dünyanın sürekli gelişen ortamında, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış zahmetsiz ama güçlü bir çözüm sunarak çığır açıcı olmasıyla öne çıkıyor. Peki, bizi farklılaştıran şey nedir?

Sorunsuz Entegrasyon: Sistemimiz, her gün kullandığınız uygulamalar kadar sezgiseldir; Netflix’in basitliğini Canva’nın yaratıcı özgürlüğüyle bir araya getirdiğinizi düşünün. Tüm ekranlara entegre olabilen, modern teknolojiden beklediğiniz rahatlığı sağlayan bir çözüm geliştirdik.

Kullanıcı Dostu Arayüz: Gelişmiş teknolojinin dik bir öğrenme eğrisi ile gelmemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle yalnızca görsel açıdan çekici değil, aynı zamanda son derece kullanıcı dostu bir arayüz tasarladık. Karmaşık görevleri basit hale getirerek dijital ekranın gücünü parmaklarınızın ucuna getiriyoruz.

Yenilikçi ve Güncel: Bir teknoloji şirketi olarak sadece değişimlere cevap vermiyoruz; bunları öngörüyoruz. Şirket içi geliştirilen teknolojimiz, yeni özelliklerle sürekli olarak gelişerek uyum sağlar ve gelişir. Güncellemelerimizin iletişim stratejinizi güçlendirmesini sağlayarak sizi diğerlerinden önde tutmayı taahhüt ediyoruz.

OCTOPUS
Referanslar
İşletmenize özel çözümler için

İletisim Form